Techninis kompiuterių remontas

Kompiuterių remontas su garantija!

Atsarginės duomenų kopijos

Kiek verti Jūsų įmones duomenys?

Kompiuterių priežiūra Kaune

Kokybiškos IT paslaugos iš vienų, patikimų rankų!

Interneto puslapių kūrimas

Kokybiškos IT paslaugos- iš vienų, patikimų rankų!

1
1

Atsarginės duomenų kopijos moderniam verslui, buhalterijai

Atsarginės duomenų kopijos, – specializuotas sprendimas skirtas įmonėms, organizacijoms ar asmenims betarpiškai dirbantiems su duomenimis, kuriuos praradus, būtų patiriami finansiniai ar asmeniniai nuostoliai. Šio sprendimo pagalba galėsite dirbti su svarbia informacija ir nesukti sau galvos, dėl galimo kompiuterio gedimo ar netgi jo vagystės. Visais atvejais duomenys saugomi nutolusiame serveryje Prancūzijoje. Specialios programos pagalba reikiamus failus galėsite pasiekti iš bet kurios vietos (darbe, namie, užsienyje …), tereikia tik kompiuterio su interneto prieiga. Apsaugosite asmeninius, įmonės, buhalterinius duomenis nuo praradimo kompiuterio gedimo ar vagystės atvejais, bei užkirsite kelią nesankcionuotoms prieigoms. Tad negalvodami apie duomenų praradimą, galėsite užtikrint nenutrūkstamą, patikimą ir maksimaliai našų savo įmonės darbą.

Norite sužinoti kiek kainuos apsaugoti Jūsų verslo informaciją? Skambinkite jau dabar kontaktais Kaune 865922259. Arba atvykite adresu: Vėtrungės g. 2, Kaune ir mes aptarsime, bei pasiūlysime geriausią Jūsų įmonės duomenų saugumo sprendimą.

 

Rezervinės, atsarginės duomenų kopijos kompiuteriams

Daugiau apie atsarginiu kopijų projektą galite paskaityti žemiau pateiktoje nuorodoje

Užsakyti kopijas kompiuteriams

Vis dar neapsisprendėte dėl savo duomenų saugumo? Nieko nebelaukite ir susisiekite jau dabar ir gaukite nemokamą 30 min konsultaciją

Telefonas: 8 659 22259
info@pctech.lt
Vėtrungės g. 2, Kaunas, LT-48001